ADK Hakkında

ADK, uzman kadrosu ve hukukçularıyla türlü iştirakleri olan bir girişimdir. Trafik kazası sonucu yaşanması muhtemel tüm mağduriyetlere tek elden hizmet vermekte ve bu sayede mağdur olan kazazedelerin işlemlerini daha kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

ADK, kaza sonrası size hasar ve tazminat alanında uzman kadrosu ile profesyonel destek sunar. Mağduriyetlerinizi masrafsız ve risk olmadan sonuçlandırır. Kiralık araç, tamir, araç değer kaybı, yaralanmalı veya ölümlü tazminat dosyalarınız uzman hukukçularımız, bağımsız eksperlerimiz ve sigorta uzmanlarımız tarafından ele alır ve detaylı analizlerden geçirilerek sonuçlandırılır. Bu aşamada müvekkillerimizin cebinden tek kuruş çıkmaz.*

Sigorta ekibimiz aracınızın hasarlarını ve tamir sonrası oluşacak değer kaybının incelenmesini tespiti yönünde bilirkişi desteği sağlar. Yaralanmalı-ölümlü dosyalarınız şirket avukatlarımız tarafından takip edilir/sonuçlandırılır.Destekten yoksun kalma tazminatı, araç değer kaybı, eksik ödenen tazminat dosyaları, iş gücü(efor) kaybı tazminatı, kısacası trafik kazası sonucu yaşanan bütün mağduriyetlere tek elden hizmet verir ve bu sayede koordineli ve hızlı sonuç alınmasını sağlar.

Neden Biz?

*Davanız tamamen Alanında Deneyimli Şirket Avukatlarımız tarafından takip edilir/sonuçlandırılır.
*Davanız sonuçlanıncaya kadar hiçbir ücret talep edilmeyecektir.
*MASRAF YOK / RİSK YOK – %100 TAZMİNAT GARANTİSİ!
*Hasar tamiri ve değer kaybı,gelir kaybı tespiti
*Uzman Bilirkişi desteği
*Trafik kazası sonucu yaptığınız bütün masrafların tahsili
*Profesyonel destek